"Lai kādu vietu pazītu, nepietiek tur uzkavēties vienu, divas dienas...

Vai kāds var zināt, cik lieli sapņi glabājas tā jaunā rojnieka sirdī, kas nupat iedarbina savu motorlaivu, lai līdz ar citiem trim zvejniekiem dotos reņģu zvejā?

Vai kāds maz ir spējīgs ieraudzīt, ar cik sīkstu pacietību savu likteni veido tā sieviete pusmūža gados, kas pašlaik sakampj lielu klēpi žagaru, ienesdama to pa istabas durvīm?...

Rojnieki nav tie ļaudis, kam prātā gaušanās par savu likteni. Jau tagad viņi jūtas lepni, ka tie dzīvo savā Rojā, un viņi grib arī uz priekšu saglabāt savu lepno garu.

Tāpēc viņi arvien cenšas pēc labākas dzīves un ķeras pie visiem atļautiem līdzekļiem, vairodami savu labklājību gan ar pūlēšanos, gan ar gudru izmaņu.’’

Vilis Veldre ‘’Dzīve pie jūras’’ 1938.g.

 

Mēs nākam no šī krasta, apzināmies sava novada skaistumu un neatkārtojamību, un vēlamies par to stāstīt Jums:

Kad klāt jauns pavasaris – skarbie vēji pierimst, jūra gatavojas ziedēšanai un viss lielais loms vēl priekšā, bet mēs pošam Zvejnieku sētu jaunai sezonai.

Jūsu skati biežāk grib aizbēgt no darāmā darba un sapņaini veraties logā? Jūs domājat par draugu ballīti, bet viss jau ir reiz bijis? Varbūt draudzeņu bariņš ilgojas pēc kaut kā nebijuša? Vajadzētu satikt sadarbības partneri neformālā vidē? Brauc ārzemju viesi, kas mākslu baudījuši aizgūtnēm, un gribas viņiem rādīt patieso Latviju?

 

Mēs zinām, ka jūs to esat gaidījuši jau sen.

 

• šeit zvejnieku rīta loms top par Zelta zivtiņu

• šeit mūsu viesi bauda jūras veltes, Kurzemē brūvētu alu un mūsu saimniecības meistarstiķus

• šeit mūsu viesi dzied un dejo

• šeit mūsu viesi mērojas spēkiem

• šeit mūsu viesi iepazīst piekrastes zvejnieku darbu

 

Lūdzam pieteikties, savlaicīgi piezvanot pa telefonu 29 477 602 - saimniece Zane Vaivode

 

Bilde

Zvejas rīki.JPG